• تلفن :3 - 36657200 - 051
  • info@irankartoos.com : ایمیل

آرشیو مقالات

نکات ایمنی

نکات ایمنی 1. اگر از وسایل شعله دار(انواع بخاری های گازی، نفتی، شومینه، آبگرمکن، پکیج و...) استفاده می کنید، هرگز تمام راه های ورودی هوا را نبندید و حتماً مسیر مناسبی را برای ورود اکسیژن و هوای تازه به محیط در نظر بگیرید.

ادامه مقاله

علل و عوامل ایجاد یا تشدید کننده پدیده مکش معکوس در دودکش:

علل و عوامل ایجاد یا تشدید کننده پدیده مکش معکوس در دودکش: 1- وجود مانع در قسمتى از لوله یا کل لوله در سیستم دودکش 2- طول بیش از حد مجاز افقی لوله ها 3- لوله های رابط در معرض محیط بسیار سرد (عمدتا عایق نبودن دودکش در نمای ساختمانها)

ادامه مقاله

تمهیدات ایمنی عمومی

تمهیدات ایمنی عمومی با توجه به اهمیت معابر خروج مناسب و بدون مانع در تخلیه به موقع متصرفین در زمان حریق و حوادث احتمالی موارد زیر بایستی در مساجد و حسینیه ها اجرا گردد.

ادامه مقاله

علائم مسمومیت با گاز مونوکسید کربن

علائم مسمومیت با گاز مونوکسید کربن را بهتر بشناسیم:ک کارشناس فوریت‌های پزشکی در مورد علائم مسمومیت با گاز مونوکسید کربن می‌گوید

ادامه مقاله

راهنمای انتخاب پکیچ مناسب

ایا میدانید نکات مهم در انتخاب پکیچ مناسب چیست؟: ❇️. پکیج را از شرکتی خریداری کنید که دارای اعتبار و حسن شهرت بوده و توان خدمات پس از فروش حرفه ای را داشته باشد.

ادامه مقاله

علائم مسمومیت با گاز مونوکسید کربن و راه درمان آن:

#مسمومیت_با_مونوکسید_کربن منوكسیدكربن را قاتل بی‌صدا می گویند زیرا شما نه می‌توانید متوجه حضور آن در بدن خود شوید و نه می‌توانید آنرا استشمام كنید چون گاز منوكسیدكربن، یك گاز بی‌رنگ و بدون بو است.

ادامه مقاله

11نکته ایمنی برای استفاده از وسایل گازسوز

1) استفاده از لوله‌های آکاردئونی برای دودکش (لوله وسایل گاز سوز) مناسب نیست. زیرا بدنه این نوع دودکش‌ها استحکام کافی را ندارند و با گذشت زمان بر اثر حرارت و رطوبت احتمال سوراخ شدن شان وجود دارد.

ادامه مقاله

سنسورهای هشدار دهنده گاز CO

• هشدار دهنده مونوکسید كربن رادر دسترس کودکان قرار ندهید و به هیچ عنوان به آنان اجازه ندهید به آن دست بزنند . • هشدار دهنده رادر اتاق خواب یا راهروی نزدیک به محل خواب نصب نمایید،دقت ویژه داشته باشید که صدای آن در محل خواب شنیده شود.

ادامه مقاله

آموزش نصب انواع سیستم اعلام حریق

اجرای سیستم اعلام حریق به چه صورت است اجرای سیستم اعلام حریق بر اساس استاندار NFPA-72 میباشد که دستورالعملهای این استاندارد را به صورت جزیی در اختیار شما قرار داده شده است. ۱) مساحت هر زون حد اکثر ۲۰۰۰m2میباشد.

ادامه مقاله

توصيه هاي ايمني نحوه استفاده و راه اندازي وسايل گرمايشي

فراهم نمودن آسایش خانواده‌ها بدون لحاظ نمودن پیش‌شرط اولیه آن، که رعایت کامل و دقیق کلیه نکات ایمنی در نصب و استفاده از محصولات می‌باشد، امکان‌پذیر نیست

ادامه مقالهBack to Top